Поточний № 4 (1431)

15.04.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Буде прозорий реєстр земель


07.08.2015

14 з 22 районів і 8 міст обласного значення Дніпропетровщини запустили процес інвентаризації та нормативно-грошової оцінки земель, ініційований облдержадміністрацією. Це дозволить створити прозорий земельний реєстр в області, а також виявити вільні наділи для учасників АТО. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

Нормативно-грошова оцінка повинна була проводитися ще з 2011 року, відповідно до обласної програми інвентаризації земель. Проте до цих пір керівництво районів не робило цього в повному обсязі. Тому, за розпорядженням очільника області Валентина Резніченка, Дніпропетровська ОДА направила доручення місцевим радам - провести інвентаризацію та оцінку земель.
«Ми хочемо створити прозорий реєстр земель і виключити корупційну складову, пов’язану з виділенням ділянок. Особливо це питання є важливим для учасників АТО, які повинні бути забезпечені земельними наділами. Інвентаризація земель дозволить створити прозорий реєстр. Точна кількість земель в регіоні, їх вартість і хто ними користується, - вся ця інформація стане відкритою», - заявив Валентин Резніченко.
Уже 14 районів Дніпропетровщини прозвітували про запуск процесу. Це Павлоградський, Солонянський, Царичанський, Верхньодніпровський, Дніпропетровський, Магдалинівський, Нікопольський, Новомосковський, Томаківський, Покровський, П’ятихатський, Синельниківський, Широківський і Юр’ївський райони.
Крім того, роботу розпочали 8 міст обласного значення - Вільногірськ, Дніпродзержинськ, Жовті Води, Кривий Ріг, Павлоград, Першотравенськ, Синельникове та Тернівка.