Поточний № 5 (1432)

25.07.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Буде сучасний дитсадок


26.05.2017

У Підгородному Дніпровського району заклали символічну монету під будівництво нового дитячого садка. Дошкільний заклад площею 1,5 тисячі квадратних метрів створять на базі школи №4. Зведену «з нуля» будівлю відкриють у 2018 році,- повідомив голова ОДА Валентин Резніченко.
«Боремося з нестачею місць у дитячих садках. Цьогоріч розпочинаємо будівництво чотирьох сучасних дитсадків – у Кам’янському, Підгородному та в Обухівці Дніпровського району, Іларіоновому Синельниківського району. Кожен відвідуватимуть більше сотні малюків, – зазначив Валентин Резніченко. – Будівництво плануємо завершити восени 2018-го».
У Підгородному проблема нестачі місць в дитячих садках стоїть гостро. Молоді батьки бідкаються: змушені записуватися в чергу ще задовго до народження дитини.
«Підгородне потерпає від малої кількості місць в садочках. Черги величезні. Деякі батьки навіть возять своїх дітей в дитсадки Дніпра, – розповіла голова Підгородненської міської ради Галина Кузьменко. – За вирішення проблеми взялася команда Валентина Резніченка».
Садок буде розрахований на шість груп. Їх відвідуватимуть 115 хлопчиків та дівчаток.
«Ми всі будемо раді, аби наші дітки ходили до цього садочку. Обов’язково приведу сюди свого сина Богдана. Дякуємо за піклування», – подякував місцевий житель Сергій Скупченко.
«Дві мої доньки не ходили до дитсадка, бо не вистачало місць. Тому вони виховувалися вдома. Сподіваюся, хоч найменшу поведу до нового садка», – говорить мешканка Підгородного Олена Сєнченко.
Будівля дитячого садка складатиметься з шести модулів-блоків. Разом вони утворюватимуть шестигранник. Наразі на будівельному майданчику підрядники ведуть земляні роботи, заливати фундамент розпочнуть вже цього тижня.
«Крім того, за проектом, садок опалюватиме власна автономна котельня. Електроенергію будуть генерувати сонячні батареї, встановлені на покрівлі будівлі», – додав заступник директора підрядної організації Олександр Носіков.
Сучасний садок зводять за кошти місцевого та обласного бюджетів. Загальна вартість проекту – майже 45 млн. грн.
За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. У Слобожанському та Дніпрі вже збудували «з нуля» два сучасні дитсадки на 220 місць кожен.