Поточний № 4 (1431)

15.06.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Гороскоп здоров'я


13.01.2021

За допомогою планет і знаків зодіаку можна класифікувати органи і системи тіла людини. Тому аналіз гороскопу дозволяє зрозуміти потенціал виникнення захворювання.Всі зміни стану здоров’я можуть проявлятися на трьох рівнях: духовному, психічному і фізичному. Вони взаємопов’язані і мають тенденцію переходити з одного рівня на інший. Розлади психіки можуть притягнути до людини саме те захворювання, якого вона боїться.
 
ОВЕН
Зменшення симптомів хронічних захворювань, психічний стан стабілізується, вам легше зрозуміти себе, свої потреби та бажання. Піднесений настрій характерний навіть для тяжко хворих людей. У цей період добре пройти обстеження і визначити плани подальшого лікування і оздоровлення.
Хороший період для лікування, видалення і протезування зубів. Водночас слід бути особливо обережними під час користування технікою, проведення експериментів, перебування в громадських місцях і транспорті, особливо від середини весни до середини літа. У цей період можливі напади, нещасні випадки, травми, поранення в результаті аварій або на виробництві. Протягом всього року жінкам бажано остерігатися незнайомців.
Існує загроза для вагітності, невдалий період для лікування безпліддя. Слід побоюватися енергетичних впливів, велика ймовірність потрапити під вплив маніпулятора.
 
ТЕЛЕЦЬ
У першій половині року імунна система слабшає, тому необхідно докласти максимум зусиль, щоб провести лікувальні або профілактичні заходи, зайнятися фізичними вправами, записатися на курс загального масажу. Можлива затримка рідини в організмі, в цьому разі добре допоможе лімфодренажний масаж.
Слід дотримуватися обережності щодо ліків, алкоголю, агресивних середовищ, а також на воді. У другій половині року ваше самопочуття поліпшиться, а якщо ви займалися своїм здоров’ям, то деякі неприємні відчуття і симптоми захворювань зовсім зникнуть. Це буде період якісних змін у стані здоров’я.
Слушна нагода для боротьби з безпліддям. Сприятливий період для лікування і проведення різних заходів, спрямованих на лікування пухлин, наслідків променевих уражень, отруєнь, інфекційних захворювань, підходить для операцій.
 
БЛИЗНЮКИ
Перша половина року супроводжується бадьорістю духу, підвищенням енергії і життєвих сил: фізичних і душевних, витривалості організму і опірності хворобам. Слушна нагода для обстеження, тому що найменш вірогідна лікарська помилка або видача неправильних приписів.
Період підходить і для початку самого лікування або оздоровчої поїздки. Ви відчуваєте сильне підвищення життєстійкості організму, тому зможете збільшити навантаження – в спорті, в роботі. Гарний час для протезування і лікування зубів, кісткової системи, особливо хребта. Лікувальна гімнастика дасть хороші результати. Приблизно від середини липня можуть трапитися несподівані збої в роботі організму.
Від цього моменту і до кінця року слід уникати переїдання і надмірного прагнення до задоволень. Особливо важливо не перевантажити печінку і серце. Ймовірно, що за цей період ви додасте у вазі. Друга половина року несприятлива для вагітності.
 
РАК
Протягом всього року, загалом, добре самопочуття, поліпшується стан здоров’я хворих на хронічні захворювання. Період сприятливий для планування вагітності, лікування безпліддя, особливо в літні місяці. Нових хвороб не виявиться, але якщо вже є серйозні захворювання, не виключені ситуації, небезпечні для здоров’я і життя, нещасний випадок, травми.
Погіршується стан онкологічних хворих і людей, які страждають порушеннями серцево-судинної системи. Особливо обережними мають бути хворі на вірусні, респіраторні захворювання, оскільки можна отримати важкі ускладнення через нешкідливу застуду, які відіб’ються на імунній системі і репродуктивній сфері.
Краще перебувати далеко від великого скупчення людей, бути уважним на вулицях і під час керування автотранспортом, користування різною технікою. З обережністю підходити до питання проведення хірургічних операцій і навіть косметичних процедур.
 
ЛЕВ
Складний рік, тому якомога раніше подумайте про зміцнення імунітету, оптимізацію розпорядку дня, правильного співвідношення режиму праці та відпочинку. Ви можете страждати від депресії, несвідомого страху, а ваші лікарі – від вашої недовіри. Збільшується ймовірність лікарських помилок. Бійтеся травм, нещасних випадків, падіння з висоти, будьте обережні на дорогах, відмовтеся від екстремальних подорожей.
Погіршення стану здоров’я загрожує хронічним хворим. Особливо це стосується захворювань опорно-рухового апарату, шкірних хвороб, серцево-судинної системи. Навіть здорові люди відчувають занепад сил, зниження опірності і життєздатності організму.
Найменші ознаки остеохондрозу заявляють про себе протягом року. Виникають проблеми із зубами, можуть нагадати про себе давні травми. На початку року добре видаляти зуби, але не займатися лікуванням або протезуванням – за можливості,відкладіть це на літо.
 
ДІВА
Посилюється діяльність різних систем організму, підвищується чутливість нервової системи. Гарний час для вагітності – це може відбутися несподівано. Відповідний період для боротьби з безпліддям. Рік сприятливий для будь-яких заходів, спрямованих на оздоровлення і одужання.
Навіть тяжко хворі люди відчувають прилив енергії та життєвих сил, у зв’язку з чим можливе деяке поліпшення симптомів захворювання. Період сприятливий для силових навантажень, однак уважно стежте за своїми відчуттями, оскільки у деяких людей це може дати загострення або прояв хронічних захворювань.
Якщо є схильність до набряків, порушень водного обміну в організмі, то погіршується стан хворих на  ниркові захворюваннями, гіпертонічну хворобу, цукровий діабет. Можливе виникнення хвороб із прихованим перебігом, незрозумілими симптомами, таких, які важко діагностуються. Результати аналізів можуть спотворювати справжню картину.
 
ТЕРЕЗИ
Фізичні вправи, активний відпочинок і суспільно корисна праця в цей період значно зміцнять ваше здоров’я, особливо серцево-судинну систему. Однак люди зі слабким серцем повинні все ж його поберегти. Корисні також заняття на свіжому повітрі, сонячні ванни, хоча слід побоюватися перегріву і сонячних опіків.
Значно зростає сексуальний потенціал і енергетика, вирішуються питання, що стосуються планування вагітності. Це буде рік істотного поліпшення стану здоров’я хворих на хронічні захворювання. У цей час добре пройти обстеження і визначити плани подальшого лікування, особливо серцево-судинної системи, хребта, зубів. Погіршення самопочуття ймовірно в кінці року, хоча навряд чи це буде істотне порушення здоров’я.
Ви можете відчути зменшення своєї зовнішньої привабливості, що позначиться на ваших відчуттях і настрої. Побережіть горло, не починайте лікування щитовидної залози, нирок і статевих органів, відмовтеся від косметичних процедур і операцій в грудні.
 
СКОРПІОН
Здорові люди у разі невмілого застосування своєї підвищеної енергетики ризикують потрапити в критичні ситуації. Психічний стан не завжди стабільний, через що знижується життєздатність, витривалість і опірність організму. У практично здорових людей він супроводжується також депресіями, втомою. Тому насамперед займіться своїм психічним здоров’ям, виключіть дратівливі чинники.
Всі хвороби, які будуть виникати протягом року, трапляються через розбалансування нервової системи. У хворих на хронічні захворювання на цьому ґрунті спостерігається погіршення, загострення, особливо захворювань опорно-рухового апарату. Можуть нагадати про себе проблеми із зубами. Можливий зрив вагітності.
Зверніть увагу: перевантаження печінки може відбитися на роботі серцево-судинної системи. Тому уникайте переїдання, обмежте себе у вживанні спиртного. У хворих на хронічні захворювання печінки і жовчовивідних шляхів можливі загострення.
 
СТРІЛЕЦЬ
Період, можливо, незначних, але якісних змін в стані здоров’я. Рік сприятливий для лікування і проведення різних заходів, спрямованих на лікування пухлин, отруєнь, інфекційних захворювань. Влітку можливе погіршення самопочуття, ослаблення навіть здорового організму.
Існує небезпека для вагітності. Вірогідні неприємні відчуття в зоні печінки і жовчовивідних шляхів. Виявляються і посилюються симптоми багатьох хронічних недуг. Тому літо – це відповідний період для комплексного обстеження, виявлення всіх захворювань.
Особливо погіршується перебіг захворювань кістково-м’язової системи і шкірних (зокрема алергічних) хвороб. Щоб підвищити імунітет, потрібно звернути увагу на харчування, пропити курс вітамінів, займатися фізкультурою і частіше бувати на свіжому повітрі. Слід побоюватися вогню, бійок, сутичок з агресивними людьми.
КОЗЕРІГ
Складний час для здоров’я. Це період інтенсивного старіння організму для людей старших 30 років. Важкий душевний стан ускладнює перебіг хвороб, часто сприяє переростанню гострих захворювань у хронічну фазу. Особливо це стосується проблем опорно-рухового апарату і шкірних хвороб.
Ймовірність нещасних випадків, серйозних захворювань, травм значно збільшується. Влітку ситуація зі здоров’ям поліпшується, період супроводжується бадьорістю духу, підвищенням життєвих сил: фізичних і душевних. Однак з’являється схильність до набряків, слід уникати переїдання, алкоголю і надмірного прагнення до задоволень, тому що дуже швидко можете набрати вагу.
Особливо важливо в ці місяці не перевантажити печінку і травну систему. Хворі на печінкові  недуги отримують полегшення, цей транзит добре використовувати для початку курсу лікування захворювань печінки.
 
ВОДОЛІЙ
Протягом року відчуваєте втому, зниження життєздатності, витривалості і опірності організму, часто перебуваєте у пригніченому стані. Намагайтеся взяти себе в руки, не впадати в депресію, тому що в такі періоди можливе загострення багатьох захворювань, особливо пов’язаних із віковими порушеннями.
Часом переслідують страхи і незрозумілі болі. Зуби, їхнє лікування можуть завдати масу неприємних переживань і турбот. Висока ймовірність падінь із висоти (навіть невеликої), переломів, поранень, нещасних випадків. 
Якщо ж ви дбаєте про своє здоров’я, якщо вчасно провели профілактику, то за правильного розподілу своїх ресурсів можливе підвищення життєвих сил: фізичних і душевних. Якщо ви плануєте дитину – настав відповідний час.
Влітку, правда, ймовірне погіршення самопочуття, намагайтеся не перевантажувати себе фізичними навантаженнями. Водночас літо чудово підходить для схуднення, ви за кілька місяців досягнете стійких результатів.
 
РИБИ
Особливо сприятливий період для вас – літні місяці і грудень. Протягом всього року відбувається посилення діяльності різних систем організму, підвищення чутливості нервової системи, яке супроводжується бадьорістю духу, підвищенням життєвих сил: фізичних і душевних.
Вдалий період для зачаття, воно може відбутися несподівано. Однак неоднозначний вплив планет на стан вашої психіки. За недостатньої рухової активності ускладнюється перебіг психічних захворювань, якщо такі є. Періодично ви можете відчувати напади пригніченості, туги, але і фантазій, витання у хмарах. Люди творчого складу характеру  знайдуть натхнення, відчують психологічний комфорт, гармонію і піднесений настрій.
Прекрасний час для загартовування організму, водних процедур. Якщо є схильність до набряків, настав час серйозно зайнятися лікуванням і усуненням причини.