Поточний № 2 (1412)

03.02.2023

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!


21.04.2011

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Сповнені духовної радості у Великодню святу ніч ми возносимо хвалу Богові, що сподобив нас ще раз доторкнутися до таємниці Воскресіння Христового. Довіку це найбільше диво буде хвилювати душі й серця людей, котрі шукають Бога, вірують у Нього, мають надію бути з Ним у вічності. З вірою у Воскреслого Христа багато поколінь християн торували свій життєвий шлях, здійснювали подвиги поста і молитви, терпіли скорботи й страждання, приймали смерть з впевненістю у тому, що воскреснуть із Ним. Віра у Воскресіння Христове вселяла в них надію на власне воскресіння.
Будемо славити Воскреслого Господа не тільки вустами, але й нашими справами, нашим життям. Тільки тоді Великдень буде для нас рятівним, коли істина Воскресіння Христового стане нашою істиною, основою нашої віри - сенсом нашого життя. Воздамо ж Воскреслому Господу хвалу, подяку й поклоніння. Осяяні променями Світлого Воскресіння, будемо й самі носіями світла, радості й досконалості.
Зроби, Господи, усіх нас гідними до сприйняття Твого Божественного миру, Твоєї жертовної любові. І сподоби всіх нас увійти в Царство Твоє вічне і святкувати з усіма святими Великдень Божий рятівний повік. Амінь.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З Великоднього послання Митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви.

Дорогі браття і сестри! ХРИСТОС ВОСКРЕС!
І для всього Всесвіту почалася істинна духовна весна, світлий, радісний ранок нового життя. Воскресіння Господа нашого Ісу­са Христа - перша справжня перемога життя над смертю. Своїм власним воскресінням Господь відкрив двері нашого без­смертного майбутнього життя. Для християнина тепер вже не страшна смерть. Якщо він вірує у Христа, якщо він живе у Христі, то й жити буде з Ним вічно.
Воскресіння Христове спонукає нас боротися з гріхом, воно запалює нас прагнути моральної чистоти, святості. Воно навчає нас бачити в кожній людині брата і сестру, образ і подобу Божу. Воскресіння Христове надихає нас на боротьбу проти неправди і кривди. Воно надихає нас на труд і побожне життя.
Вітаю Вас, дорогі браття і сестри, зі святом Воскресіння Христового! Нехай воскреслий Господь утверджує нас у вірі, оновить наші духовні сили на добрі справи для розбудови в Україні єдиної Помісної Української Православної Церкви для подальшого зміцнення та процвітання Української держави і для покращення добробуту людей на славу Господа нашого Ісуса Христа, Якому подобає всяка слава, честь і поклоніння на віки віків. Амінь.
Воістину Христос Воскрес!

З Великоднього послання Преосвященнійшого Симеона, Єпископа Дніпропетровського і Павлоградського Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.