Поточний № 4 (1431)

15.04.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Індивідуальні програми


04.05.2016

У Дніпропетровській області тривають медогляди атошників. Поспілкуватися з лікарем, пройти обстеження та отримати довідку для оздоровлення в санаторії можна без черг у будь-якій амбулаторії. Більше 4 тисяч бійців цією нагодою вже скористалися.

ПРОЙТИ обстеження можна не лише за місцем прописки. Демобілізований боєць 93-ї бригади Віктор Байдачний прийшов до дніпропетровського центру первинної меддопомоги №2. Він обслуговує мешканців Шевченківського району.

«Я прописаний в Індустріальному районі, – розповідає чоловік. – Сюди прийшов, бо працюю неподалік. В обідню перерву хочу пройти деяких спеціалістів, зробити знімок спини».

Чоловіка направляють спочатку до сімейного лікаря. Той оглядає, розпитує. Далі – решта фахівців. По плану – хірург, рентгенолог, кардіолог. Медики до справи підходять серйозно, призначають додаткові аналізи та обстеження. Усе безкоштовно.

«На обліку в нашому центрі 130 атошників. 111 з них вже пройшли медогляди. Кожному розробляємо індивідуальну програму лікування та реабілітації», – розповіла лікар-організатор з медоглядів атошників центру №2 Світлана Глущенко.

Більше 4 тисяч атошників області вже пройшли медогляди.