Поточний № 24 (1211)

25.06.2018

Коломойського нагородили медаллю


19.10.2016

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов нагородив Ігоря Коломойського медаллю, що була вперше заснована в нашій області до 25-ї річниці Незалежності України.

Ігор Коломойський був щиро зворушений та із вдячністю прийняв нагороду. «Взагалі спілкування з паном Коломойським було дуже емоційним та щирим. Незважаючи на серйозність тем, які ми обговорювали, вони торкалися і економіки, і політики, Коломойський багато жартував та посміхався! Тож, напевно, праві ті, хто стверджує, що всі великі справи робляться із посмішкою!» - повідомив Гліб Пригунов.

Ігор Коломойський був представлений до нагороди за свої особисті заслуги перед Дніпропетровською областю та Україною. «Він один з найбільш суперечливих постатей нашого часу. Про нього можна сперечатися, його можна любити або не любити. Але його, безперечно, треба поважати! Поважати за життєву позицію, за силу духу! Поважати за сміливість і рішучість у боротьбі з російською агресією! Поважати за його безперечний внесок у розвиток нашої області, у становлення незалежності всієї України!» - відзначив Гліб Пригунов.