Поточний № 36 (1274)

16.09.2019

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

«Козацька вечеря» запрошує


04.01.2017

У СЕЛИЩІ КРИНИЧКИ урочисто відкрили ресторан «Козацька вечеря», зведеного за ініціативою генерального директора СТОВ «Лада» Михайла Мариниченка. На цей захід він запросив своїх друзів, колег по роботі, та всіх тих, хто брав участь у зведенні самобутньої споруди у козацькому стилі. Тут – меблі з натурального дерева, такі ж підлога, стеля. Стіни, прикрашені репродукціями картин відомих майстрів пензля, виконані місцевим талановитим художником Ігорем Великодним.

На свято з Тернопільщини завітав і співак, заслужений артист України Василь Хлистун. Він разом з Іриною Хлистун дарував гостям «Козацької вечері» задушевні українські та польські пісні.

Як і годиться, заклад харчування було освячений священником УПЦ Київського патріархату, а численні гості дякували господарю Михайлу Мариниченку за можливість гарно відпочити та бажали, аби «Козацька вечеря» стала осередком культурного дозвілля у райцентрі Кринички. До речі, велика зала дозволяє тут проводити урочисті події: весілля, випускні вечори, відзначати ювілеї.

До речі, «Козацька вечеря» поповнилася цікавими дарунками. Зокрема, депутат обласної ради Сергій Кисіль подарував закладу давню українську бандуру, книгу Миколи Гоголя, датовану ще 1831 року. Представники Українського козацького війська вручили господарю теж значущу річ: козацьку шаблю. Усі друзі та однодумці Михайла Мариниченка бажали, аби він і надалі міцно тримав штурвал СТОВ «Лада», вирощував високі врожаї та опікувався щойно відкритим закладом харчування.

«Якщо не будете відвідувати «Козацьку вечерю» – вас бджоли покусають! – жартома говорив Михайло Олексійович і запрошував всіх до українського танцю. Увесь вечір там лунала українська музика і панувала святкова атмосфера.

Павло ЗАРІЧНИЙ, Дніпропетровська область.