Поточний № 24 (1211)

21.06.2018

На Старий Новий рік потеплішає


11.01.2017

Лютий мороз забрав життя щонайменше дев’ятьох українців. Насмерть замерзли двоє жителів Івано-Франківської області, двоє – у Львівській області та ще п’ятеро – на Рівненщині. Всі вони були бездомними або вели асоціальний спосіб життя.

Крім того, напередодні Різдва сотні людей стали заручниками негоди: через обмеження руху в шести областях – Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Дніпропетровській і Херсонській – були скасовані міжміські автобуси (найбільше постраждала Одещина).

За кілька днів негоди зі снігових заметів рятувальники дістали 1502 авто, в яких знаходилося 3952 людини. До речі, під час розчищення дороги біля села Холмське на Одещині від серцевого нападу помер співробітник дорожньої служби. Підвищилася на дорогах і аварійність: за останні три доби в «снігових» ДТП загинуло 30 осіб, ще 218 потрапили до лікарень.

Крім того, через безперервний снігопад без світла залишився 31 населений пункт в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Дніпропетровській і Херсонській областях.

Але цього тижня українці зможуть відпочити від сильних морозів. Синоптики повідомляють, що в країну йде потепління. Згідно з даними Укргідрометцентру, в західних областях вже до кінця тижня температура підніметься з -10 до -3, у вихідні очікується легкий сніг. У центрі і на півночі весь тиждень сніжитиме, і потеплішає до -5 градусів. У південних і східних областях до вихідних потеплішає до +2, і весь тиждень там обіцяють мокрий сніг.