Поточний № 4 (1431)

15.04.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Навчальним закладам Дніпропетровщини передали понад 5500 ноутбуків


20.06.2023

Навчальним закладам області передали понад 5500 ноутбуків. Техніка для педагогів, викладачів та вихователів. Допоможе їм у підготовці до нового навчального року. А надалі – у проведенні онлайн і офлайн занять. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.   
«Вчителі, педагоги, вихователі. Вони дають нашим дітям дорогу у майбутнє. Тому прагнемо, аби під рукою у них завжди було все необхідне. Сьогодні передали для них понад 5500 ноутбуків. Техніка стане в нагоді у підготовці до вересневої зустрічі з учнями. З нею працюватимуть й надалі. Проводитимуть офлайн та онлайн заняття. Такій допомозі посприяла перша леді Олена Зеленська», – сказав начальник ОВА Сергій Лисак. 
У одному з ліцеїв Нікополя працює 19 викладачів. Попри ворожі обстріли міста, вони залишаються. Аби діти отримали якісні знання, працювали весь навчальний рік. Вже зараз – готуються до наступного. 
«Наше місто під обстрілами, тому нерідко вчителям доводилося переривати урок, щоб пройти у безпечне місце. У цей момент, ті хто працював зі стаціонарного комп’ютера, змушені були відключатися від заняття. Дорогою до укриття перезаходили до нього з мобільного, аби залишатися на зв’язку із учнями. Тому технічна підтримка, яку ми отримали, дуже важлива для нас. Це вселяє віру у майбутнє», – пояснила директорка одного з ліцеїв Нікополя Олена.  
Вчать та виховують дітей у Васильківській громаді Синельниківського району понад 340 викладачів шкіл і садочків. Технічну підтримку вони отримують вже втретє.
«До цього нам видали загалом 48 ноутбуків. Сьогодні – ще 58. Наразі потреба закрита повністю. Розподілимо їх між вчителями, які працюють у населених пунктах, що межують з територією ведення бойових дій», – поділився начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Васильківської громади Олег Прогонний.
Загалом за минулий навчальний рік педагоги та учні Дніпропетровщини отримали більш ніж 14 тис. ноутбуків.