Поточний № 4 (1431)

18.05.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Нові шкільні автобуси «Мрія» - сільським районам


01.08.2013

Голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков вручив ключі від нових шкільних автобусів «Мрія» тринадцяти районам Дніпропетровщини. Сучасні автобуси отримали Верхньодніпровський, Дніпропетровський, Криворізький, Криничанський, Магдалинівський, Межівський, Новомосковський, Павлоградський, Петриківський, Покровський, П’ятихатський, Синельниківський та Солонянський райони.

«На Дніпропетровщині для того, щоб діти отримували якісну освіту та розвивалися, впроваджується комплекс заходів. Це відкриття нових дитячих садків та шкіл, проведення ремонтів в існуючих навчальних закладах, розширення мережі бібліотек та центрів позашкільної освіти. В той же час важливою складовою якісної та доступної освіти є можливість дитини зручно та комфортно добиратися до школи, особливо у сільській місцевості», - сказав Дмитро Колєсніков.
Він наголосив, що освітній стандарт повинен бути високим незалежно від того, де навчається дитина - у місті чи селі. «Наявність шкільного автобуса дозволяє дітям відвідувати не тільки уроки, а й додаткові секції та гуртки. А це ще одна можливість для дітей розвиватися та отримати додатковий шанс на успіх у житті», - сказав губернатор.