Поточний № 19 (1206)

22.05.2018

Пенсіонерів мають годувати їхні діти?


09.08.2017

Народний депутат України Олексій Мушак висловив думку, що якщо відмовитися від пенсійних виплат в Україні, то у громадян з’явиться можливість більше заробляти. А пенсіонерів мають годувати їхні діти. Нагадаємо, що ця інформація була вміщена у «Сільських новинах» 29 червня ц.р.
«Очевидно ж, що навіть при збільшенні пенсій все одно діти повинні допомагати своїм батькам, для того щоб вони прожили, а батьки повинні працювати десь паралельно. Але це більше азіатський підхід – скасування пенсій в обмін на економічне зростання. Тому що у нас дефіцит пенсійного фонду становить 150 мільярдів. Відповідно ці гроші звідкись беруться ж? А вони беруться від того, що недофінансовуються школи, дороги, лікарні. Тому я готовий прийняти консолідоване рішення, щоб скасувати пенсії, але зберегти ці гроші для економічного зростання», – наголосив політик. 
 
Відповідь пенсіонера-педагога, який має трьох дітей:
«Не крадіть – то й будуть гроші!»
Я не пишу народному депутату, язик не повертається називати такого депутата народним. Адже народний – це той, що щось робить для народу...
 
Шановний пане Олексію Мушак! Я з вами не знайомий і не можу судити про вас як депутата, але ваша думка про те, аби відібрати пенсію у пенсіонерів, має сталінський відтінок, і вона абсурдна. Те, що діти мають годувати батьків – це аксіома. Але ви довели бідолашну Україну до ручки, і діти зараз хоч би себе прогодували. Приклад? Будь ласка, моя сім’я. У нас з дружиною два сини-близнюки і донька. Вся наша сім’я – вчителі, тобто інтелектуальні жебраки. 
  Декілька років тому доньку прооперували (рак грудей). Вона зараз інвалід, а в неї теж донька і онучка. Через рік після цього у невістки відмовили обидві нирки, і син віддав нирку дружині і врятував її. Вони теж обоє інваліди, а в них – донька-студентка. Ось  і годуй батьків. 
Поки було здоров’я, тримали господарство, а зараз – нуль. Я ледве ходжу, а був чемпіоном України з легкої атлетики і чемпіоном Першої спартакіади вчителів  у Львові.  Знаю: таких, як я, мільйони. А те, що ви будете голосувати, щоб у нас забрати пенсії (а вона у мене аж 1600 гривень),  при  стажі в 50 років (з них 37 років – директором школи), мене не дивує. Бо можновладці – наші перші вороги. Я ще раз підкреслюю – може, ви не такий, дай, Боже. Ви мені наведіть хоч один приклад за період незалежності, щоб ви (депутати) провели в життя закон або реформу, яка б була на користь людям, трударям, які Вас годують. Поясніть, як можна прожити на 1600 гривень, коли кілограм вершкового масла коштує 140 гривень, а тюлька – 50. Ось так.
А що робиться в залі Верховної Ради під час ваших засідань: половини немає, ніхто нікого не слухає. Виступає жінка-депутат, говорить про здоров’я, про діток, а позаду цілий гурт мордоворотів стоять до неї  сідницями і регочуть. А вас же більше 400, так, як в Китаї, хоч в залі ніколи їх немає. Отож голосуйте! Ви у нас вже все виголосували. Залишилася земля і повітря… 
Ми вам більмо на оці, у вас для нас немає грошей на пенсії. Не крадіть, і будуть гроші! Не захищайте злодюг, не продавайте заводи, які потім знищують. 
 Подивіться: навколо безлад, молодь тікає за кордон. 5 млн. українців їде в Польщу на заробітки, бо вдома немає де заробити. А влада святкує безвіз. А нам ваш безвіз, як зайцю стоп-сигнал. Він потрібен вам, у яких є гроші, і молоді, щоб поїхали на навчання і на заробітки. Ось такий поки що наш довгоочікуваний європейський вибір.
Можна й не голосувати проти нас, пенсіонерів, а зробити, як Сталін з бандуристами і інвалідами (без ніг, без рук) Другої світової війни (одних в – ополонки, а других на Соловки, а потім у ями).
Ось у мене 1600 гривень пенсії, а щоб прийняти сім крапельниць потрібно 1465 гривень. Ось вам і українські Соловки...
А ви голосуйте, бо так хочуть олігархи, а ви ж у них на службі. Але запам’ятайте, що є така наука «сопромат». Чим більше стискувати пружину, тим буде більше віддача. Подумайте про це, аби не було пізно! Адже у селах люди почувають себе обманутими...
Іван ГУСАРОВ,
пенсіонер, відмінник освіти, письменник.
с. Дерезувате,
Синельниківський р-н,
Дніпропетровська обл.