Поточний № 40 (1377)

19.10.2021

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Поруч з вами рослини, які лікують


04.08.2021

Працювати на землі зовсім не просто. Я ось з 13 років почав важко працювати. Батьки були на роботі, а на мені було велике господарство. З цього віку почав нарівні з татом і дідусем косити в степу сіно для наших годувальниць корів. З юного хлопця я виривав останні сили, хотілося допомогти своїм батькам, адже бачив, як їм важко. І як наслідок важкої праці в 20 років у мене вже були дві міжхребетні грижі та з такими болями, що по пів місяця не міг ходити. Далі від важкої роботи і спадковості у мене з’являлися різні захворювання. За спадкової лінії передалися проблеми з артеріальним тиском, стали турбувати нирки і шлунок.

Два роки тому у мене з’явилися серйозні проблеми зі здоров’ям, і потрібно було на повному серйозі підійти до хвороби. Звичайно ж, я звернувся в лікарню, де і отримував необхідне лікування. Але результату я не бачив, тільки твердження лікарів, що все буде добре, ми вам допоможемо. І ось в той момент, коли результату не було і мало не опустилися руки, я задумався і згадав, що споконвіку лікарськими рослинами і травами лікували всі хвороби. 
За допомогою лікарських трав зміцнювали здоров’я, підтримували нормальну роботу організму і відновлювалися після важких хвороб. І мені тоді пощастило, що мій близький друг повернувся з Тибету і привіз мені тибетські трави. 
Він мені дав пакунок і розповів, як їх приймати. Він запевнив, що, приймаючи ці трави, я повністю позбудуся хвороби. Але процес буде не стрімким, вживати цю суміш трав потрібно буде довго - від 3 до 6 місяців. І дійсно, застосовуючи тибетські трави, я вже через два тижні відчув покращення. Через 4 місяці я вже забув, що у мене були серйозні проблеми зі здоров’ям. Я дуже вдячний йому, що він мені допоміг.
Тибетська медицина – найсильніша і найефективніша медицина в світі. Її вивчення дуже цікаве і розповісти про неї в кількох словах неможливо, потрібно писати цілу книгу. Але скажу головне, що в тибетській медицині лікарів не поділяють терапевтів, дерматологів, кардіологів і т.д. Тибетські лікарі бачать хворого як цілісну систему і лікують весь організм в комплексі. Простіше кажучи, лікують причину, а не борються із симптомами. Тобто для тибетського лікаря окремі захворювання є лише симптомами. 
У тибетській медицині використовується від 5 до 60 трав і їх компонентів у поєднанні з кількома мінералами. З допомогою такого збору трав можна повністю позбутися від бронхіальної астми, аденоми, цукрового діабету, гіпертонії, каменів в нирках і жовчному, неврозів і гінекологічних хвороб. Мій друг вивчає тибетську медицину вже більше 7 років, і я ось серйозно захопився і почав її теж вивчати. Для себе дізнався багато цікавого. Як виявилося, на моєму городі росте багато рослин, які використовуються в медицині Тибету. Той же трихозанту, люффа, момордика, отріколі, бенінказа та інші рослини, які я використовував для отримання плодів, можуть допомогти в боротьбі з багатьма хворобами. Я, звичайно ж, знав, що всі ці рослини є лікарськими. А зараз я ще дізнався, як ними правильно лікуватися. У моєї мами був інсульт, я їй підібрав кілька трав, і вона їх пропила. 
В результаті вона успішно відновилася і зараз навіть може повноцінно працювати. Сусідка багато років страждає від цукрового діабету. Я їй теж підібрав трави, які вона зараз приймає і радіє результату. І таких випадків багато, я намагаюся допомогти всім, хто просить про допомогу. Це в першу чергу мої друзі. Адже допомагати людям - це так приємно! Від однієї думки, що ти можеш бути корисним, з’являється бажання далі жити і рухатися тільки вперед. 
Зараз, маючи хороший досвід в лікуванні різних хвороб травами¸ мені хотілося б підказати читачам, як легко і без дорогих лікарських препаратів зміцнити своє здоров’я і забути про обридлі хвороби. Пишіть або дзвоніть мені, я з радістю підкажу і відповім на ваші питання. Адже поруч з нами ростуть трави або рослини, які обов’язково вам допоможуть. Для відповіді листом, не забудьте, будь ласка, покласти конверт зі зворотною адресою. 
Руслан ДУХОВ,  вул.Тюркіна, буд. 41, 
с. Мишурин Ріг, Кам’янський район, 
Дніпропетровська обл.  51610.                        
ТЕЛЕФОН (098) 335 37 87.