04.11.2020
Нинішній епідемічний сезон, кажуть лікарі, буде один із найважчих. Пандемія COVID-19 поки що не відступає. А до всього заходимо у період традиційних для холодної пори року ГРВІ та грипу. Як захиститися від хвороб в осінню негоду, нагадали у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.
«Перепади температури повітря, холодний вітер, сирість, переохолодження, ослаблений імунітет. Восени різко зростає ймовірність підхопити гостру респіраторну інфекцію або грип. У групі ризику – люди із хронічними захворюваннями дихальної та серцево-судинної систем, літні люди, діти та вагітні. Саме їм слід в першу чергу потурбуватися про власне здоров’я, – наголосили у департаменті. – Від інфекції допоможе вберегтися профілактика. Важливо дотримуватися фізичної дистанції в людних місцях, носити захисну маску, часто мити руки, використовувати антисептики з великим вмістом спирту».
Найдієвіший захист від сезонного грипу, запевняють лікарі – вакцинація. Стійкий імунітет сформується вже через 7-14 днів після щеплення.
Щоб не застудитися, фахівці радять одягатися за погодою. Занадто «перекутуватися» не потрібно. На прогулянку краще вдягти кілька шарів одягу. Замість одного теплого светра – кілька легких кофтин. Речі краще обирати з натуральних тканин, щоб вони не сковували рухи и забезпечували нормальний тепловий обмін.
Ще одна запорука здоров’я – правильний мікроклімат в оселі. Важливо регулярно провітрювати кімнати, слідкувати за вологістю і температурою. Наступний пункт – здоровий сон та фізична активність. Необхідно звернути увагу і на раціон: їсти більше фруктів та овочів, кисломолочних продуктів, не переїдати. Відмовитися від жирних, копчених, занадто солоних продуктів, алкоголю, куріння.
Щойно відчули нездужання – телефонуйте своєму сімейному лікарю. У жодному разі не потрібно займатися самолікуванням, бо під симптомами ГРВІ може маскуватися коронавірусна хвороба.
Всього - 5
Зоя10.04.2023
При черговому ГРВІ наш дільничний терапевт призначила Інфлюцид. Він дійсно допомагає організму боротися з вірусами, причому швидше, ніж звичайно. На другий день почуваєшся набагато краще. Можна ще приймати як профілактику, коли починається сезонна епідемія.
Христина11.09.2023
І я за перших проявів вірусу приймаю Інфлюцид. Тішить, що склад натуральний. Швиденько ставить на ноги, прибирає млявість. Гарний захисний засіб.
Олеся05.04.2024
Краще попередити, аніж лікувати. Під таким девізом уже років із десять живу. Багато засобів для профілактики перепробувала. Щось не допомагало взагалі, щось одного сезону нормально захищало, зате наступного отримувала за повною програмою. Ось уже другий рік проводжу профілактику Інфлюцидом. Поки що жодного разу осічок не було.
Маргарита08.05.2024
Імунітет треба зміцнювати цілий рік. Цибуля, часник, імбир, мед та лимони, фрукти – ось надійний захист. А якщо вже так трапилося, що з'явилися перші симптоми, я, наприклад, відразу на лікарняний, дотримуюсь постільного режиму, багато п'ю теплого, з ліків - противірусне Iнфлюцид.. Відмінно позбавляє головного болю, ломоти в суглобах, лихоманки та ознобу.
Маргарита17.06.2024
Противірусний Iнфлюцид дуже допомагає при грипі. За два дні починаєш почуватися людиною. А антибіотики - це зовсім крайня міра.
Залишить свій відгук