Поточний № 2 (1429)

04.03.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

В інтересах життя і здоров’я всього регіону


25.03.2020

Шановні жителі Дніпропетровської області! 
Зараз велика кількість людей повертається з трудової міграції з країн ЄС. Нам потрібна координація з вами у питанні організації зустрічі цих громадян. Дніпропетровська область готова забрати своїх жителів, які в останню добу перетнули кордон наземним транспортом.
Втім, нам необхідно знати про цих людей. Я звертаюся до всіх, хто володіє інформацією. Нам необхідний контакт і дані про кожну людину, хто сьогодні їде з країн ЄС. Ми готові вислати за людьми транспорт і доставити додому з проходженням усіх діагностичних процедур і визначення режиму карантину.
З 22 березня транспорт Дніпропетровської області знаходиться на постійному чергуванні у Києві, звідки організовано буде готовий забирати людей. Крім того, ми просимо всіх, хто повернувся у недавньому минулому з-за кордону, зв’язатися з нами або зі своїми місцевими радами або меріями і повідомити, звідки ви приїхали, надати інформацію про своє самопочуття.
ГАРЯЧА ЛІНІЯ: 0 800 500 474.
У будь-якому випадку, всім, хто повернувся у найближчі дні з країн ЄС, необхідно виконати режим карантинної самоізоляції. Утримайтеся від походів в магазин і громадські місця, попросіть сходити за продуктами родичів або сусідів. Місцева влада готова забезпечити адресну доставку продуктів до будинків. Режим самоізоляції – найважливіше, що в цей момент можна зробити в інтересах життя і здоров’я всього регіону.
Ми також просимо сусідів і родичів тих громадян, що повертаються, інформувати владу про дотримання ними режиму карантину.
Святослав ОЛІЙНИК, 
голова Дніпропетровської обласної ради.