Поточний № 5 (1432)

25.07.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Сім продуктів, які помилково вважаються корисними


15.03.2012

1. Гранола
Вважається легкою закускою альпіністів. У гранолі є і горіхи, і овес, і шматочки фруктів, ну як це може бути шкідливим?
Насправді: велика частина граноли занурюється при приготуванні в різні цукрові сиропи, чиї властивості нічим не краще за висококалорійні солодощі. Насправді, в гранолі мало протеїнів, вітамінів і мінералів.
2. Чайні напої
Чай хвалять за його антиоксидантні властивості, завдяки яким знижується ризик захворювання серцевими захворюваннями.
Насправді: чайні напої і напій, зварений з чайних листів, зовсім не одне і те ж! Більшість чайних напоїв, що продаються в пляшках, містять велику кількість цукру. Насправді в них повно консервантів і есенції, одним словом, в чайних напоях немає ніякої користі.
3. Кренделі
Їх дають всій дітворі в школу. В порівнянні з картопляними чіпсами, в них міститься всього 1 грам жиру.
Насправді: Хоча вони і нижчі калорійністю за чіпси, але кренделі зовсім не годяться для корисного «перекушування». У них міститься чимала кількість калорій, натрію і жирів.
4. Кекси
Відразу уявляється прекрасний запах домашньої випічки. У поєднанні з висівками або ягодами вони здаються ідеальним сніданком.
Насправді: Колись один кекс містив 150-170 калорій, 5 грам жиру і був розміром з тенісний м`яч. Сьогодні ж в одному кексі міститься 500 калорій, 20 грамів жиру і розміром вже нагадує невелику планету.
5. Рисові тістечка
Вважається, що в них низький вміст жиру, холестерину, напевно, вони повинні бути корисні для здоров`я. У одному невеликому тістечку всього 40-50 калорій.
Насправді: Вони абсолютно позбавлені смаку, а це пояснює їх «користь». Насправді в цих тістечках міститься чимала кількість і калорій, і натрію.
6. Фруктові сніданки
Якщо судити по упаковці, то в цих сніданках просто повно корисних фруктів.
Насправді: у склад входять не фрукти, а їх консерванти, в яких до того ж міститься цукор, що пригнічує будь-яку користь від фруктів. Та і вітамінів там практично немає, навпаки, у фруктових сніданках ви знайдете безліч шкідливих добавок.
7. Заморожені йогурти
Йогурт багатий поживними речовинами, живими лакто-бактеріями, які дуже корисні для імунної системи.
Насправді: Не всі заморожені йогурти проводяться однаково. У деяких немає живих молочних бактерій. Хоч і на упаковках багатьох йогуртів сказано, що вони знежирені, в багатьох з них міститься практично така ж кількість жиру, як і в знежиреному морозиві, та і кількість калорій однакова.