Поточний № 4 (1431)

15.06.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Спортсмени Дніпропетровщини за час війни привезли з міжнародних змагань 26 нагород


23.04.2022

26 медалей вибороли спортсмени області на міжнародних змаганнях за час війни. Це чемпіонати світу, Європи, Єврокубки, престижні турніри. Серед нагород 8 – золотих, розповіли у Дніпропетровській ОВА.  
«Представники Дніпропетровщини проявляють себе на міжнародній спортивній арені. Стають призерами та чемпіонами престижних змагань. Усі перемоги та досягнення присвячують рідній країні. На їхню честь здіймається Прапор України та звучить Гімн», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Пшеничников.
Відзначилися представники плавання, боксу, греко-римської та вільної боротьби, дзюдо, карате, бадмінтону, скелелазіння, легкої атлетики.
Зокрема, Ярослава Магучіх стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту в приміщенні.  Її визнали найкращою легкоатлеткою березня в Європі за версією Європейської легкоатлетичної асоціації European Athletics.
Ілона Прокопевнюк здобула «бронзу» чемпіонату Європи з вільної боротьби. Михайло Кохан – золоту медаль Кубка Європи з метання молота серед молоді. Єлизавета Литвиненко – чемпіонка юніорського Кубку Європи з дзюдо.
Є спортивні досягнення й в українських бійців-ветеранів. Наші лучники вибороли «срібло» на міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених». У складі команди – Василь Стуженко з Кривого Рогу. У 2014-му він пішов захищати країну. Через ворожий обстріл втратив руку та ногу. Але спорт не полишив.