Поточний № 5 (1432)

23.07.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Святкове авіашоу «Вільне небо»


22.08.2018

День Незалежності України Дніпропетровщина відзначить масштабним авіашоу. Воно пройде на летовищі у селі Майське. На гостей чекають виступи пілотажних груп, трюки від парашутистів, запуск повітряних зміїв. На «десерт» – виступ популярного українського гурту DZIDZIO. Вхід на свято – вільний, розповів голова ОДА Валентин Резніченко. 

«Справжнє свято патріотів – на летовищі у селі Майське. Вже третій рік поспіль відзначаємо тут День Незалежності України. Цього разу готуємо ще яскравіші трюки та ще більше розваг. Буде весело, із українським колоритом – чекаємо на всіх бажаючих», – сказав Валентин Резніченко. 
Свято розпочнеться о 10-ій годині із запуску повітряних зміїв. 
«Угору здіймуться 30 різнокольорових зміїв, найбільший з них – 8 метрів у довжину. Це варто побачити», – розповіла радник очільника регіону Ольга Горб. 
Авіашоу розпочнеться о 12-ій годині і триватиме три години. 
«Літаки здійматимуться у небо, перевертатимуться, стрімко падатимуть вниз та завмиратимуть на місці, а ще – будуть «малювати» різні фігури та вражати жовто-блакитним димом. Не обійдеться й без виступів парашутистів. Вони розгорнуть у небі український прапор розміром 9 на 12 метрів», – зазначила Ольга Горб. 
Виступ популярного українського музичного гурту DZIDZIO розпочнеться о 15.30. 
Протягом усього дня на майданчику працюватимуть понад 35 фуд-кортів, ярмарки з народними виробами, для дітей – розваги від аніматорів, гірки, батути, аквагрим. Безпеку забезпечуватимуть копи, МНСники, медики. При в’їзді працюватиме парковка на 10 тисяч авто. 
Підвіз на свято забезпечуватимуть автобуси. Вони стартують о 8.30. У Дніпрі – від цирку, у Павлограді та Синельниковому – від центральних автостанцій. Транспорт курсуватиме до Майського щогодини до 12.30. 
«Підвіз назад також буде. Орієнтовно – із 14.00. Вартість квитків – 40 грн. в один кінець», – сказала Ольга Горб. 
Зазанчимо, що авіашоу «Вільне небо» у 2017-му зібрало 25 тисяч людей.