Поточний № 4 (1431)

22.04.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Тисяча закруток, 350 банок тушонки та 70 кілограмів вареників


12.10.2022

У одному із закладів Магдалинівської громади кипить робота. Його працівниці приймають продукти, обробляють їх та готують. Закрутки, тушонку та інші смаколики відправляють на передову. Тільки з початку вересня заготовили вже тисячу банок. Як організувалися та хто допомагає, далі.
«Продукти надають мешканці села, місцеві підприємці, представники влади, – розповідає директорка Анастасія. – За літо своїм колективом переробити 2 тонни кабачків. Вийшло 500 банок ікри і майже 60 – салату з рисом. А несуть все – перець, буряки, помідори, картоплю».
Передали і 20 кілограмів салаки. У підсумку захисникам передали 60 півлітрових консервів риби у томаті.
«Днями нам привезли баранину. Ми її обробили й приготували тушонку. До неї – гречана каша. Половина вже є: 350 банок. Зіткнулися з проблемою – не вистачає тари. Будемо вдячні, якщо нам із нею допоможуть», – додає Анастасія.
 «Односельці виїхали. До цього встигли посадити помідори. Зателефонували й сказали: все, що вродило, можете забирати. Ми зібрали та законсервували», – ділиться Анастасія.
Тільки з початку вересня колектив закладу заготовив тисячу закруток. Господині встигають і смажити та ліпити. Пиріжків із різними начинками передали захисникам вже понад 300 штук, а вареників – більш ніж 70 кілограмів.
До їстівних посилок додають листівки і малюнки. Їх створює малеча громади. Господині впевнені: такі сюрпризи додають настрою бійцям на передовій та віри у те, що все буде Україна.