Поточний № 4 (1431)

24.05.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Весь світ - у поцілунку


03.07.2014

Всесвітній день поцілунку відзначають щорічно 6 липня. Це миле і романтичне свято вигадали у Великобританії.
Дуже швидко традицію святкування Всесвітнього дня поцілунку підхопили в інших країнах світу. В основному його святкують молоді закохані пари, які «обмінюються своїми душами». 20 років тому Всесвітній день поцілунку визнали і на рівні Організації Об'єднаних Націй. Однією з найприємніших і поширених традицій цього свята є конкурс поцілунків. Часто у великих містах проводять масові конкурси поцілунків.
Як взагалі з'явився поцілунок, сьогодні не відомо нікому. Його не винайшли, як пристрій, тому день появи поцілунків встановити неможливо. Але для закоханих і близьких людей це не настільки важливо, як сам факт поцілунку, який є вираженням найніжніших і трепетних почуттів до людини.
Якби Всесвітній день поцілунку заснували в день, коли на екран вийшов фільм із першим відображеним в кінострічці поцілунком, то зараз ми б його святкували в інший день. Цей історичний поцілунок був зафіксований в півхвилинному кіноролику, який так і називався - «Поцілунок».
Всесвітній день поцілунку можна назвати днем закоханих, тому що він є прекрасним приводом для вираження почуттів між люблячими людьми.