Поточний № 5 (1432)

20.07.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Весна буде холодною


26.02.2016

Всі три весняні місяці дощитиме, а в кінці травня прийде спека

Синоптики обіцяють українцям прохолодну весну з дощами і хмарами. Про це свідчить прогноз на найближчі три місяці від народного синоптика Леоніда Горбаня. «Цей рік проходить під знаком Марса, який повторюється кожні 7 років. Весна в рік Марса завжди холодніша, ніж зазвичай, і більш дощова. Така погода протримається до 20 травня, а потім нарешті прийде різке і стійке потепління, аж до спеки», – каже Горбань.

БЕРЕЗЕНЬ. Перший місяць весни обіцяє бути холодним, дощовим і сирим. Температура повітря в перших числах буде коливатися в межах 5 градусів морозу, але вже до 8 Березня почнеться відлига. Ну, а далі нас чекають перепади температури – в середині місяця знову похолодає, до -6 °С, а до 20-х чисел температура підніметься до +1°С, і далі буде йти тільки на підвищення.

КВІТЕНЬ. Але вже з початку квітня синоптики знову обіцяють похолодання і рясні дощі. У першій половині місяця випаде 35-43 мм опадів, а друга половина буде тепла і суха. Температура повітря знову буде далека від стабільності: з 1 по 8 квітня стовпчики термометрів покажуть впевнені плюс + 5-10°С, а до 11 квітня потеплішає ще на пару градусів – до +15. Але далі температура піде знову на зниження, до +7-10°С до 18 квітня, 19 квітня – вже +15°С, а з 24 числа – знову до +9-11°С. Завершиться місяць досить тепло: +12-14 градусів з ясним небом.

ТРАВЕНЬ. Останній місяць весни, за словами синоптиків, буде найбільш «бурхливим»: на початку місяця – дощі і бурі, а до кінця – спека. Так, за першу половину травня випаде до 35-40 мм опадів, а травневі свята, швидше за все, доведеться відзначати вдома – експерти прогнозують дощі та сильний вітер аж до 5 травня. Температура повітря на початку місяця буде коливатися від +12 до +18°С. А в другій половині місяця різко потеплішає, і настане довгоочікуване літо – температура підскочить до +25 градусів в денний час.