Поточний № 40 (1377)

18.10.2021

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Ворожка із Залізниці


20.01.2011

ТАНЮ Деркач знайти у Залізниці нескладно. Поліщуки вже знають: якщо в село приїхала незнайома автівка, то до місцевої гадалки. І старі, і малі охоче покажуть, де живе їхня Таня. 
Ми особисто пересвідчилися, що жінка доволі точно та влучно визначає, «що було, що буде і чим серце заспокоїти». Заламіновані карти гадалки лягали віялом та розповідали своїй господині усі подробиці, які нам хотілося б приховати чи викреслити із життя. Як справжній психолог, Таня делікатно зчитувала інформацію про минуле і не менш тактовно прогнозувала майбутнє. Наше спілкування раз у раз переривали телефонні дзвінки. На три мобілки надзвонювали якщо не вдячні відвідувачі, то друзі з-за кордону.
- Не маю права відмовляти людям, - мило усміхаючись, виправдовувалася жінка. - Раптом саме у цю хвилину хтось потребує моєї допомоги?
А почалося все із пророцтва... циганки. Ще в дитинстві дівчинку перепинила стара ворожка і сказала: «Ти в родині - сьома дитина. Маєш дар ясновидиці, але він відкриється пізніше». Так і сталося. Але циганка, напевно, пожаліла тоді дитину. Бо не сказала, що Таню чекають проблеми зі здоров’ям та інвалідність, зрада коханого і доля самотньої мами.
- Моя бабуся вміла замовляти кров, знімати порчу. Ті знання передалися мені, але я про це не знала. І тільки коли потрапила до лікарні з апендицитом, помітила: бачу те, чого не бачать інші.Хоч одягай темні окуляри!
Таня мріяла про Київ, тим паче мала реальну можливість заробляти собі на прожиття. На перших початках могла пожити у вдячних клієнтів. Та їй судилося повернутися в рідну Залізницю. Тут зустріла кохання, заручилася, але... Доля склалася так, що жінка сама виховує сина. Олежик - третьокласник, мамина відрада і надія. У всьому допомагає, масажує хвору ногу. «Він мав народитися дівчиною, - жартує щаслива мама. - Бо надто вразливий і ніжний, за все переживає».
Діагноз, який встановили Тані лікарі, - «ревматоїдний поліартрит». Спочатку була друга група інвалідності, а віднедавна - перша. Чотирирічною дівчинкою вона зазнала серйозної травми ноги. Тоді ніхто не надав цьому значення. Таня бігала разом із ровесниками у школу, після десятирічки здобула економічну освіту, планувала працювати за фахом. Тільки з часом зрозуміла, що долю конем не об’їдеш. «Моє призначення - розказувати людям про їхні проблеми, їхнє майбуття. І я це робитиму до кінця життя», - саме в цьому вбачає жінка своє покликання.
- У кожного з нас бувають темні смуги. А доведена до відчаю людина не здатна контролювати емоції та вчинки. Тому я намагаюся допомогти, розрадити, підказати вихід, - ділиться професійними таємницями ворожка. - Мені телефонують українські заробітчани з Португалії, Іспанії, Польщі, просять поради. Нікому не відмовляю. Часто запитують, чи гадаю я у піст і великі свята. Відповідаю, що гріх - убити, обдурити, а передбачити і відвернути біду - не гріх. Буває, що хвилина визначає, житиме людина чи ні.
За словами ворожки, вона працює без графіка, тобто не обмежує прийом відвідувачів часовими рамками. Відпускає людину лише тоді, коли бачить, що гість заспокоївся і не накоїть дурниць. Не встановлює жінка і тарифів за свою роботу. «Ви можете прийти зі скоринкою хліба, і я вам не відмовлю», - каже господиня. Не береться допомагати Таня лише тим, хто захоплюється чорною магією.
- Їхні погані наміри завше вертаються бумерангом, - упевнена співрозмовниця. - І такі люди потім самі страждають. Я бачу таких відразу з порога.

Оксана ЮРКОВА. 
Волинська область.

ОДНІЙ жінці зупинила кров, що фонтанувала з вени. Через кілька днів зупинила кровотечу дівчинці, яка впала і розбила ніс. Підселили у нашу палату хвору жінку і не можуть встановити діагноз. Аналізи хороші, температури нема, а людина б’ється, наче у пропасниці! Я відразу побачила, що їй пороблено на смерть. І змогла врятувати дітям маму. Потім та жінка казала: це янголик спустився з неба, і повернув мене до життя, – пригадує вродлива ворожка.

ТЕТЯНА Деркач поділилася з нашими читачами рецептом оригінальної халви для діток. Отож, узяти в однакових пропорціях підсушені та перемелені горіхи, підсушену і змелену на кавомолці гречану крупу, гречаний мед. Усе ретельно вимішати, додати для аромату ванільний цукор. Викладати кульки на фольгу або картон. Зверху полити розтопленим шоколадом. Якщо ваші дітлахи їстимуть такі цукерки, у них не буде проблем з апетитом та пониженим рівнем гемоглобіну.
А тим, кому докучають болі у нирках, варто попити компот із... моркви. Морквину натерти, підсушити на підвіконні. Брати дві десертні ложки із чубком моркви і заливати літром окропу. Як настоїться, пити замість води.


 

Всього - 4


оля25.05.2019

як можна зв'язатись з пані Татьяною?


Руслан25.06.2019

Не можу одружитися?


Ольга18.02.2020

Хочу вийти заміж за кохану людину, чи можете мені допомогти?


Катя24.02.2021

Помер до гадалки