Поточний № 5 (1432)

23.07.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Як вилікувати застуду за день?


08.01.2014

Як вилікувати застуду за 1 день - порадити досить складно. Трохи простіше підказати, як вилікувати застуду за ніч. Оскільки сон має вирішальне значення в одужанні. Особливо якщо перед тим, як лягти в постіль, ви виконали «повний пакет» протизастудних заходів.

ОДИН ДЕНЬ - НЕ ТАК ВЖЕ І МАЛО 
Насправді, вилікувати застуду за один день можна. Якщо симптоми тільки почали проявлятися, є легкий нежить, майже немає кашлю і температура начебто нормальна. Головне, саме в цей день присвятити своєму здоров'ю весь вільний час і сили.
По-перше, тримайте ноги в теплі. Можете зробити гарячу ножну ванну з гірчицею. Інший варіант, дуже корисний для лікування застуди, - насипати суху гірчицю у вовняні шкарпетки, надягнути їх і так лягти спати. Долоні теж містять рефлексогенні зони - якщо ви прийшли з вулиці і довго не можете відігрітися, потримайте руки під струменем дуже теплої води.
Ваша імунна система теж хоче вилікувати застуду за один день і вже почала боротися з інфекцією. А ви маєте їй допомогти.
Вітамін С допомагає організму виробляти інтерферон. Це білок, який захищає клітини від вірусу. Крім цитрусових, вітамін С є в шипшині та чорній смородині. Із шипшини можна заварювати дуже смачний чай. А варення з чорної смородини – незамінні ліки. Можете різноманітити своє меню кисломолочними продуктами, хоча, щоб не доводилося лікувати застуду, краще мати їх у постійному меню.

ІЗ ЗАСТУДОЮ ПОТРІБНО ПЕРЕСПАТИ!
Бажаючи вилікувати застуду за один день, не забуваємо про те, що у нас попереду ціла ніч, коли організм, не відволікаючись ні на що інше, буде відпочивати, спрямовуючи всю вільну енергію на боротьбу із застудою. Однак до ночі, що завершує день боротьби із застудою, потрібно як слід підготуватися. Найбільш популярний рецепт - розмішати в чарці горілки чайну ложку червоного гострого перцю. Речовини, що містяться в червоному перці, мають властивість розширювати кровоносні судини. А горілка пом'якшить гостроту пекучої приправи. Пити цей коктейль потрібно відразу перед тим, як іти спати. Це допоможе позбутися застуди за один день, точніше, за одну ніч. Випивши, ви відчуєте, як тілом розливається тепло, а щоб не розгубити це відчуття, закутайтеся в ковдру і лягайте в ліжко. Приготуйтеся до того, що вночі з вас вийде багато поту. А з ним і хвороба.
Вилікувати застуду за один день можна. Але легше це робити тим, у кого сильний імунітет і здоровий організм. Не забувайте про профілактику хвороб, ведіть здоровий спосіб життя, тоді вам не доведеться «лагодити» себе в екстреному порядку.