Поточний № 4 (1431)

25.04.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Янукович привітав переможців парламентських перегонів і закликав працювати, а не говорити


01.11.2012

Україна підтвердила свою відданість демократичним стандартам розвитку. Про це у зверненні до українського народу сказав президент Віктор Янукович.

“В Україні відбулися парламентські вибори. Наша країна ще раз підтвердила свою відданість демократичним стандартам розвитку. Дякую всім, хто проявив свою громадянську позицію і проголосував за майбутнє нашої держави. Також вдячний тим, хто організував проведення голосування та забезпечив правопорядок”, - каже Янукович.
Також президент подякував усім міжнародним спостерігачам, які допомогли просуватися країні шляхом демократичних змін.
“Усі недоліки, які були зафіксовані, мають бути виправлені на рівні виборчого законодавства. Ми повинні не допустити їх повторення у майбутньому. Вітаю переможців парламентських перегонів, які отримали мандат довіри від українського народу. Тепер ви маєте гідно працювати, аби виправдати сподівання своїх виборців”, - зауважив президент.
Янукович також закликав новообраних парламентарів швидко перейти від розмов до роботи.
“Я очікую від нової Верховної Ради співпраці у напрямку модернізації, економічного розвитку та демократичних перетворень нашої держави. Парламент повинен невідкладно перейти від виборчої риторики до робочого процесу і швидко сформувати свої робочі структури. У першу чергу депутати мають розглянути низку невідкладних законопроектів, на які вже давно чекає суспільство. Я закликаю новообрану Верховну Раду до конструктивної та продуктивної співпраці заради успішного майбутнього країни. Адже наша спільна мета - працювати в інтересах держави та людей”, - повідомляє Gazeta.ua з посиланням на прес-службу Президента України.