Поточний № 5 (1432)

14.07.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Запрацював портал для навчання держслужбовців і спеціалістів місцевого самоврядування


23.01.2020

На базі Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації міст України будуть навчати  службовців та посадових осіб місцевого самоврядування організації електронної взаємодії між ними та суб’єктами надання освітніх послуг.
Для цього в Україні спеціально створено національний реєстр програм навчання для службовців. Портал управління знаннями з 2020 року уже активований. Його створило Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) для професійного навчання державних службовців. Зареєструватись на порталі можна за адресою www.pdp.nacs.gov.ua.
Портал стане місцем, де у публічному просторі будуть надаватися і пропозиції навчальних послуг для органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також вивчатиметься попит на ці послуги.
 Портал є безпосередньою реалізацією завдань Концепції реформування системи професійного навчання України з розвитку ринку освітніх послуг з відповідною системою моніторингу та оцінки якості.
Можливості порталу також забезпечують реалізацію рекомендацій  Ради Європи з реформування системи підготовки кадрів органів місцевого самоврядування в Україні щодо створення комплексного реєстру навчальних програм, включаючи  ті, які реалізуються в Україні  завдяки міжнародним проектам та програмам, та будь-яким безкоштовним навчальним послугами.
Пропонуємо до уваги органів місцевого самоврядування розміщені на Порталі управління знаннями навчальні програми з тематики управління людським ресурсами, які розроблені з урахуванням кращих практик та інструментарію Ради Європи з питань управління людськими ресурсами за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні»:
• Спеціальна професійна (сертифікатна) програма «Сучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування».
• Спеціальна короткострокова програма «Практичні аспекти проходження служби в органах місцевого самоврядування».
• Спеціальна короткострокова програма «Практичні аспекти проходження служби в органах місцевого самоврядування».
Навчання в рамках цих програм у першій половині 2020 року відбудеться  також на базі Хмельницького та Волинського центрів.
Підготувала Яна ГУДЕНКО, м.  Дніпро.