Поточний № 4 (1431)

15.06.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Про ситуацію в Криничанській громаді


01.07.2022

У Криничанській громаді ремонтують дороги та вже привели до ладу пішохідний міст. Аграрії готуються до жнив. А для дітей проводять літні розваги та спортивні змагання. Про це під час брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації розповів перший заступник голови громади Дмитро Чернявський. 
«У громаді ситуація стабільна та контрольована. Відкриті аптеки та магазини. Всі комунальні підприємства,  агрокомпанії, лікарні працюють без збоїв. Є світло, вода, газ. Вивозимо сміття, косимо траву, висаджуємо клумби. Робимо ямковий ремонт доріг», – розповів Дмитро Чернявський. 
Провели капітальний ремонт пішохідного місточка, повідомив він.
«Місток підвісний. Побудований 30-40 років тому, вже був у поганому стані. Повністю замінили покриття, всі металеві частини обробили та пофарбували», – зазначив перший заступник голови Криничанської громади.
Розпочалася підготовка до нового навчального року. У школах прибирають, приводять до ладу укриття. Тим часом для дітей організували розваги. Двічі на тиждень проводять програму «Прокачай своє літо».
«Проводимо майстер-класи з малювання і танців, спортивні змагання. Ось плануємо турнір з волейболу, – сказав Дмитро Чернявський. – До розваг приєднуються і переселенці, і місцеві дітлахи. Приємно бачити їх усмішки». 
В агроформуваннях, розташованих на території громади, вирощують озиму та яру пшеницю, ячмінь, кукурудзу та рапс. Хлібороби готуються до жнив.
Громада прийняла понад 1100 переселенців. Вони отримують продуктові набори та засоби гігієни. Громада допомагає їм знайти житло. Є і одне підприємство, яке евакуювали з Луганщини.