Поточний № 4 (1431)

17.06.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

У Божедарвській громаді готуються до нового навчального року 


19.07.2022

У Божедарівській громаді Кам’янського району готуються до нового навчального року – планують запустити офлайн одну школу. Аграрії жнивують. Вже зібрали 35% посівів ранніх зернових. Про це під час брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації розповів голова громади Володимир Дерко. 
«У нашій громаді понад 60 крамниць. Є першочергові продукти – крупи, цукор, сіль, макарони, масло, молоко. У віддалені села, де підприємцям нерентабельно відкривати торгові точки, двічі на тиждень приїжджають автолавки.  Привозять все необхідне. Працюють й аптеки», – розповів Володимир Дерко. 
Він додав, що послуги мешканцям продовжують надавати у відділі соцзахисту та ЦНАПі. Працюють амбулаторії та ФАПи.
«Сімейні лікарі мають транспорт, на якому виїжджають до віддалених ФАПів. Для цього забезпечені паливно-мастильними матеріалами», – зазначив Володимир Дерко. 
У школах громади готуються до нового навчального року. З восьми закладів освіти в очному форматі планують відкрити одну.
«Приводимо до ладу укриття, аби воно відповідало всім вимогам. Дообладнуємо вбиральні», – сказав голова громади. 
У громаді 549 переселенців, з них 156 – діти. Раз на тиждень їм видають продуктові набори та речі першої необхідності.
«Аграрії збирають врожай ранніх зернових. Вони засіяні на площі понад 18,5 тис. га. Вже виконали 35% робіт», – наголосив Володимир Дерко. 
У громаді працюють всі підприємства, бізнес сплачує податки. В цілому ситуація контрольована, зазначив Володимир Дерко. Настрій у місцевих – бадьорий, всі вірять в перемогу.