Поточний № 4 (1431)

18.06.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

Наслідки ракетної атаки по Дніпру 29 грудня: шестеро людей загинули, 30 – постраждали


30.12.2023

Вранці 29 грудня ворог масовано атакував регіон ракетами. 18 з них збили ПвК «Схід». Є й «прильоти». Зокрема, у Дніпрі – по торговельному центру. Пошкоджений і пологовий будинок. Шестеро людей загинули. 30 – постраждали. Серед них 1,5-річна дитина. У місті ліквідують наслідки влучань. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. 
«Пошукова операція вже завершена. На місці працюють всі служби. Комунальники прибирають уламки, вивозять сміття. Благодійники роздають будматеріали», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. 
На момент удару в пологовому будинку було 12 породіль та четверо новонароджених, розповіли у медзакладі. Щойно розпочалася тривога, їх перевели в укриття. Це і врятувало.
«Це ж будинок щастя і щастя у ньому живе кожен день. А зранку до нас прийшла війна, прямо у наші палати та пологові зали. Жінки дуже хвилювалися. Але розуміли, що з ними є медсестри, лікарі і все буде добре», – поділилася завідуюча акушерським відділенням Ірина.
Будинок Євгена – навпроти медзакладу. У цій квартирі виріс. Зараз же тут все потрощене. «З м’ясом» вирвані вікна та двері.
«Все сталося дуже швидко. У квартирі все просто «винесло». Дякувати Богу, ми живі, адже ховалися у коридорі. Дружина та 10-річний син дуже злякалися. Навіть сьогодні довелося вручили йому новорічні подарунки, щоб якось заспокоїти, розрадити», – поділився місцевий мешканець Євген. 
Окрім торговельного центру і пологового, в місті зруйнований приватний будинок, пошкоджені 8 адмінбудівель, щонайменше два десятки багатоповерхівок, автівки.
Поцілив ворог й по Новомосковську. Постраждали три людини. Понівечені 13 приватних осель.