Поточний № 4 (1431)

23.04.2024

Шановні читачі! Ми потребуємо вашої підтримки!

Dear readers! We need your support!

У медиків - свій фронт!


22.02.2023

Десятки тисяч пролікованих пацієнтів, майже 20 тисяч оперативних втручань, сотні тисяч обстежень та майже 4 мільйони виконаних досліджень. Врятовані життя постраждалих від російської агресії та бойових дій. Про результати роботи за минулий рік говорили медики лікарні Мечникова та обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в рамках медичного форуму «Рятуємо разом». 
«Якщо озирнутися назад і згадати 2022-й: слово «складний» не може в повній мірі описати цей рік, протягом якого і медики нашої «екстренки», і персонал лікарні Мечникова разом боролися за кожне життя. Це був страшний рік, в якому кожен день – сповнений людського болю. Але він не зламав наших професіоналів, на плечах яких тримається медичний фронт», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. 
Голова облради відзначив медиків нагородами та почесними грамотами. Разом з першим заступником начальника ОВА Володимиром Орловим подякував лікарям за сміливість та відданість роботі. 
«Минулий рік дійсно був сповнений викликів. Втім, наш колектив гідно виконував свою роботу, попри усі страшні події 2022-го. Завдяки спільним зусиллям медичної спільноти, влади, волонтерів і благодійників, ми витримали і допомогли багатьом пацієнтам. Продовжуємо працювати на Перемогу!» – сказав керівник лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.
Працівники обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф також стикнулися з надзвичайним навантаженням протягом 2022 року.
Про це розповів директор центру Радій Шевченко:
«Нам доводиться працювати дуже часто у зоні бойових дій, евакуйовувати поранених. Рятувати людей, що опинились під завалами внаслідок російських атак. Зараз це дуже серйозне навантаження, але ми не маємо права здаватися. Навпаки – стаємо сильнішими і боремось разом за вільну і незалежну Україну!».